Implant-Clinic

Od stomatologii dziecięcej, do implantów i protetyki

 

Implant Clinic Jarosław Sobczyk

Implant Clinic jest ośrodkiem powstałym na bazie prywatnej praktyki lekarskiej otwartej w 1997 roku.

Od 2000 roku w specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym z zabiegami z grupy chirurgii stomatologicznej, osiągając w tej dziedzinie stomatologii najwyższy z możliwych poziom świadczonych usług.

Zmiana warunków lokalowych w 2013 roku umożliwiła nam poszerzenie zakresu usług stomatologicznych o ortodoncję, stomatologię dziecięcą a także zabiegi z zakresu rehabilitacji stawu skroniowo – żuchwowego, z zachowaniem w każdej z tych dziedzin stomatologii najwyższego standardu leczenia. Pozwala nam to na kompleksowe leczenie każdego pacjenta i objęcie opieką stomatologiczną całych rodzin, od najmłodszych jej członków do najstarszych. Łączenie czasu wizyty przez rodzica na przykład z wizytą dziecka lub wizyty stomatologicznej z wizytą u ortodonty, zaoszczędza czas i poprawia komfort organizacyjny.

Dr Jarosław Sobczyk

ma 17 lat doświadczenia w dziedzinie implantologii i chirurgii stomatologicznej, jest autorem publikacji z zastosowania implantów Impladent, systemu implantologicznego firmy Lasak, którego był konsultantem na terenie Polski - oraz nowatorskich rozwiązań w budowie implantu (STI-BIO-C) z aktywną powłoką.

Jest członkiem towarzystw EAO, IKRC, PSI, OSIS.

W dorobku klinicznym posiada ponad 4000 udanych zabiegów implantacji (do końca 2013 r.).

Specjalizuje się w leczeniu implanto-protetycznym, zabiegach augmentacji, sinus – lift, regeneracji kości.